Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku
Přihlášení
www.halamka.cz
Profesionální program na večírky a párty

Texas Hold'em Poker

Texas Hold'em Poker

Poker je v dnešní době nejpopulárnější karetní hra na světě. Láká k zeleným stolům dnes a denně miliony hráček a hráčů. Texas Holde´em Poker je tak populární, že turnaje můžeme sledovat snad na všech televizních sportovních kanálech. Dokonce se říká, že je to víc, jak karetní hra, je to napínavý sport! Texas Hold´em Poker se hraje velmi často i na internetu. Živá hra proti nevypočitatelným spoluhráčům je však zajímavější.

Nabízíme Vám uspořádání firemního turnaje a to nejen jako součást podnikového večírku. Vy zadáte své podmínky a dobu konání turnaje, a my jej zajistíme. Počet stolů se přizpůsobí množství hráčů. U jednoho stolu jich může hrát osm až deset. V současné době disponujeme šesti stoly s kapacitou turnaje 54 hráčů.

Cena 6.000,- Kč +21%DPH

Doprava 10,- Kč / km mimo Prahu, doprava po Praze zdarma


2304.jpg
2305.jpg
2306.jpg