Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku
Přihlášení
www.halamka.cz
Profesionální program na večírky a párty

Drezúra pudlů a focení

Bez titulku

Drezůra pudlů

Je neuvěřitelné, co dokážou malí a roztomilí pejskové. Dvacetiminutová drezúra pudlíků uchvátí každého přihlížejícího. Akrobatické kousky a taneční vystoupení – a to vše za hrstičku rozinek a potlesk! Celé vystoupení se dá utajit a moderátor navodí atmosféru, že bude striptýz. V napjaté atmosféře, kdy je jeden z hostů jakoby obětován na hrátky polonahých slečen, přiskáčou tři pudlíce a předvedou své vystoupení. Salvy smíchu jsou a šťastný jedinec na židli jsou důkazem úspěchu vystoupení.

Cena: 20.000,- Kč +21%DPH

doprava 10,- Kč / km

Drezůra opiček

Neuvěřitelnou trpělivost vyžaduje drezůra dvou opiček Johnyho a Elvíry. V krásných šatičkách spolu vystupují a předvádějí neuvěřitelné kousky. Jeden vozí druhého, několik různých tanečků a na závěr akrobatická vystoupení, Samozřejmostí je následné focení s opičkami.

Cena: 20.000,- Kč +21%DPH

doprava 10,- Kč / km

Beseda o hadech s živými exepláři:

Vystoupení na pódiu s jedním s hadů:  Hroznýš královský, Krajta tmavá nebo Krajta albín. Poutavé vyprávění o hadech, kdy si na ně můžete i šáhnout, pohladit nebo se nechat vyfotit. Změníte své předsudky o živých plazech. Při focení se vytvoří dlouhé fronty hostů a tato část programu často nebere konce.

Cena: 15.000,- Kč +21%DPH

doprava 10,- Kč / km

Focení s hady nebo opičkami, k drezůře nebo besedě

V dnešní době, kdy má každý host u sebe fotoaparát v podobě chytrého telefonu, rádi se zvěční s živým exotickým zvířetem. K drezůře pudlů se dá doobjednat focení s hady nebo opičkami. K drezůře opiček se dá doobjednat focení s hady. Obě varianty jsou často využívány a jsou velmi atraktivní.

Cena: 5.000,- Kč +21%DPH

Samozřejmě se dají objednat spojené programy, zde se pak cena upravuje. Mějte však na paměti, že jsou to živá zvířata, která vyžadují od majitelů všestranou péči, zvláštní stravu, očkování a v neposlední řadě i chovné prostředí. Pravidelné návštěvy na veterině, o ceně této návštěvy netřeba nic říkat, každý kdo dostal darem kočičku a byl na veterině, určitě pochopí!

 

 


559.jpg
560.jpg
562.jpg
564.jpg