Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku
Přihlášení
www.halamka.cz
Profesionální program na večírky a párty

Fotbalová show

Bez titulku

Pro milovníky fotbalu je připraven zábavný večer, který může začít exhibičním nohejbalovým zápasem na ploše asi 6 x 4 metry nebo soutěží v kopání na branku. Jako účinkující hosté jsou pozváni známí fotbalisté „ve výslužbě“ Antonín Panenka a Karol Dobiáš.

Po hře se přesunou na pódium a následuje povídání okolo fotbalu s dotazy diváků. Ale také to může být naopak, kdy slavní hosté dávají otázky přítomným přihlížejícím. V programu se promítá několik slavných branek Antonína Panenky.

Petr Vondráček moderuje a zpívá, doprovází se na elektrické piáno. Po večírku následuje autogramiáda. O správné ozvučení, DVD přehrávač, diaprojektor, promítací plátno či velkoplošnou televizi a ostatní rekvizity se postará organizátor akce.


565.jpg
566.jpg
568.jpg