Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku
Přihlášení
www.halamka.cz
Profesionální program na večírky a párty

Airsoftová střelnice

Bez titulku

Airsoft je hravá a bezpečná střelba šestimilimetrovými kuličkami, ovšem z neuvěřitelně přesných replik zbraní. Můžete si zastřílet na zajímavé terče jak venku, tak v místnosti. Zbraně jsou elektrické i manuální, střílet se dá i dávkami (MP 40 a 51, AK 47 – klasický kalašnikov). Střelba v místnosti je ošetřena mobilní terčovnicí. Střílí se na přesnost z minimálně 7 metrů. Kuličky jsou zachyceny do lapačů nebo blokovány plachtou. Po skončení střelby je prostor uklizen od odražených kuliček.

V žádném případě nepořádáme střelbu hostů proti sobě!!!!

U Airsoftové střelnice je zajištěna odborná obsluha, samozřejmostí je uspořádání originálních soutěží. Díky našemu vybavení dokážeme Sestřelení útočícího letadla á 6.000,- Kč +21%DPH

uspořádat až 18 různých střeleckých soutěží!

Na otevřeném venkovním prostoru, při příznivých povětrnostních podmínkách dokážeme zprostředkovat střelbu na útočící letadlo!!!

K dispozici jsou repliky tří samopalů, pistole, malorážka, kulomet.

Střelec má čtyři základní varianty terčů:

  1. Plastové lahve 5 x po zasažení padají a pak se staví najednou táhlem
  2. Padající terčíky 5 x, staví se najednou táhlem
  3. Terče na přesnost zásahu, 5 x, vyměňují se manuálně
  4. Otáčející se terče 5 x, na určený počet vteřin, obrázek dle přání zákazníka (pozor – nevybírat foto generálního ředitele, šéfa oddělení ani českých politiků)

Základní cena na čtyři hodiny střelby pro maximálně 300 hostů 13.000,- Kč + 21%DPH

Doprava 10,- Kč / km +21%DPH


584.jpg
585.jpg
599.jpg
601.jpg