Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku
Přihlášení
www.halamka.cz
Profesionální program na večírky a párty

Dabingové studio-Podhůrský

Dabingové studio-Podhůrský

ORIGINÁLNÍ ZÁBAVA ZDEŇKA PODHŮRSKÉHO - DABINGOVÁ SHOW 

Na Vaši párty či akci  přijedeme  s profesionálním nahrávacím vybavením a sestavíme kdekoliv improvizované dabingové studio. Zábavnou formou si tak pod vedením profesionálního dabéra a režiséra Zdeňka Podhůrského může každý vyzkoušet,  co je to skutečný dabing.

Prožít adrenalin i legraci při zapůjčování svého hlasu hvězdám jako jsou Bolek Polívka, Marek Vašut, Oldřich Kaiser, Jiří Macháček, Miroslav Donutil, Jaroslav Dušek, Karel Roden, Miroslav Etzler,  Jan Budař, Vanda Hϋbnerová, Vica Kerekes, Simona Stašová, Petra Hřebíčková, Dagmar Havlová, Tatiana Vilhelmová , Sabina Laurinová  a další. Máme upraveny vybrané dialogy ze známých českých filmů.  

Na velké LCD obrazovce běží ukázky s tzv. time codem, podle kterého se orientují profesionální dabéři ve studiu. Díky vedení režiséra si každý si nejdřív scénku nazkouší  podle „originálu“ a podle dialogového scénáře, jenž má v ruce,  po té je nahrán záznam a vzápětí se výsledný „nový dabing“ pustí ke kontrole. Cílem není pochopitelně vytvořit dobrý profesionální dabing, ale pobavit se a v tomto případě je ověřený výsledek 100%. A baví se nejen ti co dabují, ale i Ti co přihlížejí.

Pro eventy a firemní večírky lze upravit pár dialogů i podle zadání tak, aby s humorem  vypovídaly o zaměření firmy, případně o konkrétních zaměstnancích či vedení.    

Cena 2 - 3 x 45 minut    cena  od 30.000,- +21% DPH

Doprava   á 10,- /km  + DPH

Potřebné zázemí : Běžný větší stůl, připojení 220V, prostor pro vlastní sestavení road studia  5m2 , a prostor pro účastníky a zájemce o dabing + diváky… podle počtu lidí, ideálně min 20 m2

Cena zahrnuje sestavení vlastního nahrávacího profesionálního zvukového zařízení, včetně mikrofonu pro účinkující. Televizor LCD. Rozebrání nahrávacího zařízení po ukončení produkce. V ceně je vlastní  odborná obsluha nahrávacího zařízení během produkce. Dále pak moderace a vedení dabingové show Zdeňkem Podhůrským ve 2-3  blocích cca 45-50 minut,. Bloky dabingu lze přizpůsobit přání klienta.

PRŮBĚH SHOW:

Zájemce si vybere film z naší nabízené databáze a herce , kterého by chtěl dabovat. Dostane do ruky scénář s rozepsanými dialogy  a s časovým kódem, tak, jak ho dostávají v dabingovém  studiu profesionální herci. Moderátor dotyčnému vysvětlí , jak se vyznat v textu, jak sledovat obraz, kdy a jak má co říkat  a zájemce si  pak několikrát zkusí na nečisto nadabovat svého oblíbence . Po té se nahraje výkon dotyčného zájemce na záznamové zařízení a výsledný kousek filmu- dialogová část-  se pouští v zápětí nahlas tak, aby se slyšel nejen dabující , ale i okolo stojící diváci.  Konfrontací známých filmových tváří našich hvězd s amatérskými hlasy tak vznikají velmi zábavné situace a baví se nejen účinkující ale i přihlížející.       

Pokud by byl zájem ze strany klienta o tematické zaměření dabingu a ukázek, například na svatební prostředí, dialogy novomanželů na jejich osobní téma…dále pak  lékařské prostředí, vojenské, policejní, na produkty klienta, a to jak ve zvuku tak i v obraze, i takovou show lze připravit, ovšem za jiných cenových podmínek -  vyhledání  adekvátního filmu, vybrání vhodných dialogových situací, připravit orig. české dialogy, podklady pro dabing  s časovým kódem, vytvořit případný dialogový skeč  klientovi „ na tělo“  atd…

 


1834.jpg
1835.jpg
1836.jpg
1837.jpg
1838.jpg