Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku
Přihlášení
www.halamka.cz
Profesionální program na večírky a párty

Profi Kankán a Charleston

Profi Kankán a Charleston

K vytvoření vynikající iluze pravého casina jsme připravili tři plně profesionální taneční vystoupení. Ke každému casinu patří i kabaretní taneční vystoupení, které rozptýlí hráčskou soustředěnost a hráč se častěji při hře dopustí chyby. Tance Charleston, Moulin Rouche a Kankán, nenechají nikoho klidného. Vystoupení nabízíme v různých choreografiích, ve dvou, třech a čtyřech tanečnicích. Tančí absoluventky konzervatoře, vystupují v divadelních hrách, tančí v muzikálech a v neposlední řadě jsou krásné a umí se smát. Navodí nevídanou atmosféru. Kostýmy tanečnic jsou plně profesionální z vynikajících materiálů. V případě zájmu je připravena Kankánová školička pro hosty. Salvy smíchu dokazují správnost volby.

Sleva z ceny v případě volby vystoupení jako doplňku k zapůjčení našeho mobilního casina, nebo jako součást námi dodávaneho programu. Sleva je individuální dohodou.

Cena 3 tance 2 tanečnice 8.000,- Kč + 21% DPH

Cena 3 tance 3 tanečnice 11.000,- Kč + 21% DPH

Cena 3 tance 4 tanečnice 14.000,- Kč + 21% DPH

Doprava 10,- Kč / km


1367.jpg
1368.jpg